makor technologies

שעוני נוכחות

אתם תבחרו שעון נוכחות, אנחנו נעשה את כל השאר

 
שעוני נוכחות כרטיס 
שעוני נוכחות אצבע 
שעוני זיהוי פנים 
זיהוי ורידים/כף יד 
שעון נוכחות כרטיס מגנטי קרבה
שעון שעון נוכחות זיהוי פנים שעון נוכחות ורידים כף יד
 
 

בעל/ת עסק,

מרגישים לא בשליטה על הוצאות השכר?

אתם יודעים מה קורה כשאתם לא נמצאים?

מעוניינים לצמצם איחורים ויציאות מוקדמות?


 צלצלו עכשיו לקבלת הפתרון האידיאלי עבורכם
התחייבות למחירים הטובים בארץ
 

השעונים הנמכרים ביותר החודש:

 

שעון נוכחות ביומטרי
X628 - שעון נוכחות ביומטרי במבצע
 
שעון נוכחות ביומטרי איכותי וקל לתפעול.
משלב אצבע/כרטיס/סיסמה
חיבור רשת או דיסק USB
תפריטים בעברית
שעון מתקדם במחיר מצוין.
שעון נוכחות כרטיסי קרבה
S300
 
שעון נוכחות בטכנולוגית כרטיסי קרבה (RFID).
מתאים לחברות קטנות וגדולות. צג LCD בעברית מלאה.
אפשרות חיבור לרשת או פריקת נתונים דרך דיסק און קי USB.
כולל 10 כרטיסי קרבה חינם.
 
שעון נוכחות זיהוי פנים
uFace302 
שעון נוכחות  משולב זיהוי פנים+אצבע+כרטיס
מתאים בעיקר לאתרי בנייה, מוסכים, אולמות ארועים, מסעדות, משקים חקלאייים ומקומות בהן יש בעיתיות בזיהוי טביעת אצבע. 
צג מגע בעברית, זיהוי מדויק, אפשרות חיבור לרשת או פריקת נתונים דרך דיסק און קי.
 
 

 

הכנסו עכשיו למחשבון הפסד שכר שנתי ותראו כמה כסף אתם מפסידים כשאין מערכת נוכחות בעסק

 
 למה אנחנו?
יחס אישי וטכנאי אישי לכל לקוח
שעוני נוכחות איכותיים שילוו אתכם לשנים ארוכות
תוכנת הנוכחות הידידותית ביותר למשתמש
שעות תמיכה מורחבות, כולל ימי שישי
מעל 2000 לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ
 
צרו קשר עכשיו לקבלת מחיר אטרקטיבי
03-9507079 
 
שימו לב! בחודשים האחרונים החלו מספר חברות בארץ לייבא שעוני נוכחות של חברת ZKTeco ביבוא מצד שלישי, מחברות בסין (ואפילו דרך האינטרנט), אשר מיועדים להימכר לשוק הסיני בלבד ולא לשוק הבינלאומי. שעונים אלו הינם בעלי חומרה ורכיבים זולים יותר ואינם עוברים בקרת איכות.
ZKTeco מודיעה בזאת ששעוני נוכחות מתוצרתה אשר מיועדים לשוק הסיני, אינם מכוסים במסגרת השירות והאחריות ואינם באותה רמת גימור ואיכות.  שעונים אלו אינם זכאים ואינם ניתנים לשדרוגי קושחה/חומרה.
מומלץ וכדאי לרכוש שעוני נוכחות תוצרת ZKTeco אך ורק מיבואן מורשה של ZK, בעל רישיון הפצה בישראל.
ג. מקורטק מערכות זיהוי בע"מ הינה יבואנית מוסמכת של שעוני ZKTeco כבר מספר שנים ובעלת תעודת הסמכה למתן שירות תיקונים לכל שעוני ZK בארץ, הכוללת החלפת חלקים בחלקים מקוריים בלבד ובמתן אחריות מורחבת לשעונים.
 
כשאתם רוצים לרכוש שעון ZK , תדאגו לבקש מנציג המכירות להציג לכם רישיון יבואן והסמכת תיקונים של ZKTeco.  בשביל 50 שקלים פחות, לא כדאי להצטער אחר כך.
 
 
תפקידם העיקרי של שעוני נוכחות עובדים במשרד הוא לאסוף נתונים יומיים על כניסות ויציאות העובדים בעסק ומשך עבודתם. על השעון לדווח על שעות עבודתם המדויקת של העובדים, זמני ההפסקה, מחלות, חופשים, היעדרויות שונות, שעות נוספות, חוסרים ועוד.
שעוני נוכחות לעובדים מותקנים במשרדים וחברות בכדי לעזור לעסק לנהל את נוכחות העובדים בצורה מסודרת יותר וללא טעויות ולקצר את זמני החישוב הכרוכים בניהול החודשי של העובדים. ככל שהארגון גדול יותר ומספר העובדים רב יותר, כך גדל הקושי וגוברים הטעויות בחישוב שעות הנוכחות של העובדים וההחזר על ההשקעה בשעון נוכחות מהיר יותר. באמצעות המערכות המתקדמות שאנו מציעים ותוכנת הנוכחות המתקדמת שלנו, המנהל או מחלקת השכר יכולים לצמצם למינימום את הצורך לחשב ידנית ולהשקיע שעות רבות בטיפול בנושא.
אפשר למצוא בשוק מגוון רחב של שעוני נוכחות למשרד: שעונים מיכניים ישנים הדורשים החתמת כרטיסי קרטון, שעוני נוכחות המשתמשים בכרטיסים מגנטיים או כרטיסי קרבה(RFID), שעוני נוכחות ביומטריים בטביעת אצבע, זיהוי טביעת כף יד, זיהוי פנים, זיהוי ורידים ועוד. בנוסף, קיימות מערכות נוכחות המשתמשות באמצעי חומרה קיימים ללא צורך ברכישת שעון בנפרד. מערכות כמו דיווח נוכחות אינטרנטי, אפליקציית נוכחות סלולארית, מחשבי PC רגילים שעל העובד לסמן כניסה/יציאה על הצג ועוד.
 
שעון נוכחות מגנטי:
 
חסרונותיהם של שעוני נוכחות בכרטיסים מגנטיים וכרטיסי RFID הם בחוסר היכולת לדעת בוודאות שאכן העובד מעביר את הכרטיס האישי שלו ולא מעביר בנוסף כרטיס של עובד אחר ובכך מחפה על היעדרותו.  בנוסף, שעון נוכחות מגנטי מחייב כל עובד ועובד בהחזקת כרטיס ובמקרים רבים עובדים שוכחים את הכרטיס בביתם או מאבדים את כרטיס הנוכחות ובמצב זה יש צורך בהתערבות ידנית ורישום ידני של תנועות הכניסה והיציאה בתוכנת הנוכחות.
 
 
שעוני נוכחות למשרד בטכנולוגיית קרבה (RFID) המשווקים ע"י מקור טכנולוגיות, מאפשרים את זיהוי העובדים בעזרת כרטיסי RFID. היתרון של שעון נוכחות קרבה לעומת שעון נוכחות מגנטי הוא שבשעון נוכחות מגנטי יש צורך להעביר פיסית את הכרטיס המגנטי בתוך השעון נוכחות, דבר הגורם לשחיקת הראש המגנטי של השעון נוכחות במשך הזמן ולשחיקת הכרטיס המגנטי. לעומת זאת, שעון נוכחות RFID מאפשר זיהוי של כרטיס הקרבה ממרחק של כ-10 ס"מ. העובד רק צריך להעביר את הכרטיס על פני השעון נוכחות בשביל לקבל זיהוי. גם כאן, אין וודאות שהעובד לא העביר בשעון נוכחות כרטיס של עובד אחר, מכיוון שאין ביקורת על הכרטיסים. קיימים דגמים של שעוני נוכחות המשולבים במצלמה, המצלמת את העובד בזמן שהוא מעביר כרטיס בשעון נוכחות.
 
 
שעוני נוכחות ביומטריים (טביעת אצבע, כף יד, ורידים וכדומה) נועדו למנוע מצבים של העברת כרטיסים מעובד לעובד ורישום טביעת האצבע של כל עובד הינה ייחודית לחלוטין. בנוסף, שעון נוכחות ביומטרי חוסך את הצורך בכרטיסי עובד ומקל על ניהול הנוכחות (כמובן שישנם שעונים המשלבים גם טביעת אצבע וגם כרטיס).
 
שעוני נוכחות זיהוי פנים (Face Recognition) מאפשר זיהוי העובדים  בעזרת תווי הפנים בלבד. השעון דוגם את תווי פניו של העובד ומסוגל לבצע זיהוי וודאי של העובד בצורה מהירה ונוחה. זיהוי פנים חוסך את הבעיות של זיהוי טביעות אצבע קשות, רטובות, סדוקות וכדומה. מומלץ להתקין שעון זיהוי פנים בסביבה פנימי ובעלת תאורה קבועה.
01/02/2009
נכנס לתוקפו התיקון לחוק הגנת השכר (תיקון 24), המעביר במקרה של תביעת עובד את נטל ההוכחה מן העובד אל המעביד. על המעביד לנהל פנקס שכר ובו יוצגו כל מרכיבי השכר. לפרטים נוספים: חובת שעון נוכחות בעסק.
 
 חדש ובלעדי - שעוני נוכחות ובקרות כניסה בזיהוי כף יד וזיהוי ורידים, במחירים אטרקטיביים ביותר
 
 
שעון נוכחות | שעון נוכחות ביומטרי | נוכחות עובדים | תוכנת נוכחות
דרג את הכתבה
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
116 מדרגים
דרג את הכתבה
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
129 מדרגים
דרג את הכתבה
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
105 מדרגים
צור קשר
*
*
*

מוצרים חדשים
בקרת כניסה ביומטרית
בקרת כניסה טביעת אצבע ל-500 משתמשים, משולבת קודן.
בקרת כניסה RFID
קודן משולב קרבה אנטי ונדלי ונגד גשם במחיר קודן רגיל
27/08/2009
דרונט בניית אתרים

מקור טכנולוגיות (ג. מקורטק מערכות זיהוי בע"מ), פרשקובסקי 7 ראשל"צ טלפון: 03-9507079 פקס: 03-6053633
מרחב צפון - טלפון: 054-2561550